Sprawdź swoją zdolność kredytową!
 
Zdolność kredytowa

11-09-2013 | Nowość Chcesz skorzystać w banku z kredytu, który chcesz przeznaczyć na zakup nowego sprzętu do domu lub na fajny wyjazd na wakacje.  »

03-04-2013 Na zdolność kredytową wpływa wiele czynników. Jedne ją podwyższają a inne obniżają. Na jednych i drugich skupia się bank, by ocenić możliwość spłaty ewentualnej pożyczki. Każdy bank inaczej liczy zdolność kredytową klienta, ale...  »

17-04-2011 Portfel inwestycyjny jest zestawem instrumentów finansowych, jakimi dysponuje inwestor. Sposób doboru jego poszczególnych..  »
 
Wszystkie newsy ...
 
Kalkulator kredytowy hipoteczny
Oblicz realny koszt kredytu hipotecznego.
www.kalkulatorhipoteczny.pl
 
Forum kredytowe
Specjalistyczne forum dyskusyjne o kredytach i pożyczkach.
www.forum-kredytowe.pl
 
Kredyt hipoteczny
Opinie o doradcach kredytowych i bankach
www.hipoteczny-kredyt.info
 
Kursy walut
Aktualne kursy walut NBP, przelicznik walut, Forex
www.ekursywalut.pl
 
Wirtualne biuro
Chcesz mieć własne biuro za minimalne pieniądze? Sprawdź naszą ofertę!
www.cubecentre.com

Strona główna » Projektowanie kuchni krok po kroku

 
 

Projektowanie kuchni krok po kroku


Źródło: Homeinside Kuchnie

 
 

Kuchnia jest pomieszczeniem wyjątkowym i bardzo wymagającym. Trzeba tu umiejętnie połączyć takie cechy, jak funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz miły dla oka wystrój, dzięki któremu wnętrze to będzie przyciągało przytulną, rodzinną atmosferą. Projekty kuchni muszą uwzględniać szereg czynników, zaś szczególne znaczenie ma w ich przypadku ergonomia. To dzięki jej podstawowym zasadom można to niewielkie zazwyczaj wnętrze możliwie jak najlepiej dopasować do potrzeb jej użytkowników. I choć projektowanie kuchni nie jest zadaniem łatwym, dzięki kreatywności i pomysłowości można osiągnąć wspaniałe rezultaty.

 

Projekty kuchni muszą przede wszystkim uwzględniać te sprzęty i meble, które w danym przypadku są niezbędne. Koniecznie podczas projektowania należy ustalić wysokość, na której mają zostać zawieszone szafki oraz wysokość lad kuchennych. Tu należy kierować się przede wszystkim potrzebami tej osoby, która z kuchni korzysta najczęściej. To dla niej wygoda i funkcjonalność są najważniejsze.

 

Warto zastanowić się nad urządzeniem w kuchni miejsca, w którym będzie można spożywać posiłki. Choć stół wydaje się najlepszym rozwiązaniem, nie zawsze kuchnia i jej rozmiary pozwalają na taką opcję. Można wtedy zastanowić się nad wstawieniem baru śniadaniowego z zatoką. To bardzo praktyczne rozwiązanie dla tych mieszkańców bloków, którzy są skazani na maleńkie kuchnie. Ważne jest rozplanowanie miejsca i ustalenia, gdzie znajdą się poszczególne sprzęty oraz meble. Dobrze ustawić kuchenkę w pobliżu zlewu, zlew zaś w miejscu dobrze oświetlonym. Również blaty robocze powinny mieć dobry dostęp do światła.

 

Ponieważ kuchnia jest miejscem niebezpiecznym, w którym dość często dochodzi do wypadków, warto zadbać o jej odpowiednie zabezpieczenie przed pożarem. Warto mieć tu pod ręką koc gaśniczy z domieszką włókna szklanego oraz małą gaśnicę.

 

Homeinside Design sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym wykańczaniem mieszkań. Jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku oferujemy pełny projekt oraz wdrożenie kuchni w ramach usługi wykańczania wnętrz. Gwarantuje to spójność stylistyczną i kolorystyczną projektu całego mieszkania i pozwala uniknąć dodatkowych kosztów przeróbek.
Dostarczamy również same meble kuchenne na wymiar, zdogne z wymaganiami indywidualnego klienta. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem jednej z najprężniej rozwijających się firm z branży mebli kuchennych WFM–Wolsztyńskie Kuchnie.

Warning: include_once(../prolink.php): failed to open stream: No such file or directory in /domains/kalkulator-kredytowy.biz.pl/public_html/include/prefooter.php on line 1

Warning: include_once(): Failed opening '../prolink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php/php55/share/pear:/usr/local/share/pear') in /domains/kalkulator-kredytowy.biz.pl/public_html/include/prefooter.php on line 1

Fatal error: Call to undefined function prolink_getLinks() in /domains/kalkulator-kredytowy.biz.pl/public_html/include/prefooter.php on line 2