Sprawdź swoją zdolność kredytową!
 
Zdolność kredytowa

11-09-2013 | Nowość Chcesz skorzystać w banku z kredytu, który chcesz przeznaczyć na zakup nowego sprzętu do domu lub na fajny wyjazd na wakacje.  »

03-04-2013 Na zdolność kredytową wpływa wiele czynników. Jedne ją podwyższają a inne obniżają. Na jednych i drugich skupia się bank, by ocenić możliwość spłaty ewentualnej pożyczki. Każdy bank inaczej liczy zdolność kredytową klienta, ale...  »

17-04-2011 Portfel inwestycyjny jest zestawem instrumentów finansowych, jakimi dysponuje inwestor. Sposób doboru jego poszczególnych..  »
 
Wszystkie newsy ...
 
Kalkulator kredytowy hipoteczny
Oblicz realny koszt kredytu hipotecznego.
www.kalkulatorhipoteczny.pl
 
Forum kredytowe
Specjalistyczne forum dyskusyjne o kredytach i pożyczkach.
www.forum-kredytowe.pl
 
Kredyt hipoteczny
Opinie o doradcach kredytowych i bankach
www.hipoteczny-kredyt.info
 
Kursy walut
Aktualne kursy walut NBP, przelicznik walut, Forex
www.ekursywalut.pl
 
Wirtualne biuro
Chcesz mieć własne biuro za minimalne pieniądze? Sprawdź naszą ofertę!
www.cubecentre.com

Strona główna » Inwestor sukcesu

 
 

Profil psychologiczny inwestora sukcesu


Jak zostać inwestorem sukcesu? Trzeba wyrobić w sobie pewne cechy. W artykule przedstawienie profilu psychologicznego pozwalającego z dużym prawdopodobieństwem myśleć o odniesieniu sukcesu na rynku kapitałowym.


Porady psychologiczne Warszawa
Profesjonalna doradztwo w zakresie psychologii biznesu, coaching, doradztwo itp.
Sprawdź: Psycholog online

Od czego zależy powodzenie na rynku kapitałowym?
Psychologia inwestycji obejmuje przede wszystkim dwie emocje, a są nimi chciwość i strach. Najważniejsze jest zatem ograniczenie ich wpływu do minimum. Najlepsi zupełnie nie przejmują się wahaniami. Traktują pieniądze po prostu jako środek do gry, rozwoju, nie cel sam w sobie. Dodatkowo psychologia sukcesu inwestycji zawiera w sobie motywację do badania nowych elementów gry rynkowej. Człowiek musi się skupić na poznawaniu instrumentów, sprawdzaniu ich efektywności. Giełda oferuje zysk tym osobom, które potrafią zabezpieczyć portfel, nie boją się pewnych strat. Psychika spekulanta odgrywa najważniejszą rolę. Ćwicz, poznawaj siebie, określaj profil ryzyka. Dopiero wtedy giełda pozwala na zwycięstwo.

 

Na zakończenie
Poznałeś czytelniku najważniejsze cechy inwestora sukcesu. Czas zastosować zagadnienie w praktyce. Oceń profil ryzyka, opisuj wrażenia w dzienniku tradera. Wykorzystaj potencjał indywidualny w celu zdobycia zysku. Powodzenia!

Warning: include_once(../prolink.php): failed to open stream: No such file or directory in /domains/kalkulator-kredytowy.biz.pl/public_html/include/prefooter.php on line 1

Warning: include_once(): Failed opening '../prolink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php/php55/share/pear:/usr/local/share/pear') in /domains/kalkulator-kredytowy.biz.pl/public_html/include/prefooter.php on line 1

Fatal error: Call to undefined function prolink_getLinks() in /domains/kalkulator-kredytowy.biz.pl/public_html/include/prefooter.php on line 2