Sprawdź swoją zdolność kredytową!
 
Zdolność kredytowa

11-09-2013 | Nowość Chcesz skorzystać w banku z kredytu, który chcesz przeznaczyć na zakup nowego sprzętu do domu lub na fajny wyjazd na wakacje.  »

03-04-2013 Na zdolność kredytową wpływa wiele czynników. Jedne ją podwyższają a inne obniżają. Na jednych i drugich skupia się bank, by ocenić możliwość spłaty ewentualnej pożyczki. Każdy bank inaczej liczy zdolność kredytową klienta, ale...  »

17-04-2011 Portfel inwestycyjny jest zestawem instrumentów finansowych, jakimi dysponuje inwestor. Sposób doboru jego poszczególnych..  »
 
Wszystkie newsy ...
 
Kalkulator kredytowy hipoteczny
Oblicz realny koszt kredytu hipotecznego.
www.kalkulatorhipoteczny.pl
 
Forum kredytowe
Specjalistyczne forum dyskusyjne o kredytach i pożyczkach.
www.forum-kredytowe.pl
 
Kredyt hipoteczny
Opinie o doradcach kredytowych i bankach
www.hipoteczny-kredyt.info
 
Kursy walut
Aktualne kursy walut NBP, przelicznik walut, Forex
www.ekursywalut.pl
 
Wirtualne biuro
Chcesz mieć własne biuro za minimalne pieniądze? Sprawdź naszą ofertę!
www.cubecentre.com

Strona główna » Kredyt studencki

 
 

Kredyt studencki – sposób na samodzielność


Od lat pokutuje stereotyp biednego studenta, któremu ledwie starcza na jedzenie, nie mówiąc nawet o innych potrzebach. Od 1998 roku istnieje w Polsce alternatywa dla takiego stanu rzeczy – kredyt studencki. Młodzi ludzie nie muszą już tak intensywnie nadwyrężać budżetu rodziców.

 

Z kredytu można skorzystać już na pierwszym roku studiów, pod warunkiem że rozpocznie się je przed ukończeniem 25 roku życia. Aby uzyskać kredyt studencki należy udać się do oddziału banku, który go udziela, na przykład: PKO Bank Polski, Bank Pekao S. A lub Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna. Jest to kredyt preferencyjny, nisko oprocentowany. Obecnie jedna transza wypłacana jest w wysokości 600 złotych miesięcznie.

 

Dzięki temu kredyt studencki może pomóc żądnemu wiedzy młodemu człowiekowi doposażyć się w niezbędne podręczniki i materiały naukowe lub opłacić miejsce w akademiku. Co się pożyczyło należy jednak w końcu oddać. Spłata zaczyna się 2 lata po ukończeniu studiów. Oddajemy w ratach malejących, których liczba jest dwukrotnie większa od liczby wypłat jakie pobraliśmy. Czy warto – sami oceńcie.

 

Sprawdź: www.kredytstudencki.net

Warning: include_once(../prolink.php): failed to open stream: No such file or directory in /domains/kalkulator-kredytowy.biz.pl/public_html/include/prefooter.php on line 1

Warning: include_once(): Failed opening '../prolink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php/php55/share/pear:/usr/local/share/pear') in /domains/kalkulator-kredytowy.biz.pl/public_html/include/prefooter.php on line 1

Fatal error: Call to undefined function prolink_getLinks() in /domains/kalkulator-kredytowy.biz.pl/public_html/include/prefooter.php on line 2