Sprawdź swoją zdolność kredytową!
 
Zdolność kredytowa

11-09-2013 | Nowość Chcesz skorzystać w banku z kredytu, który chcesz przeznaczyć na zakup nowego sprzętu do domu lub na fajny wyjazd na wakacje.  »

03-04-2013 Na zdolność kredytową wpływa wiele czynników. Jedne ją podwyższają a inne obniżają. Na jednych i drugich skupia się bank, by ocenić możliwość spłaty ewentualnej pożyczki. Każdy bank inaczej liczy zdolność kredytową klienta, ale...  »

17-04-2011 Portfel inwestycyjny jest zestawem instrumentów finansowych, jakimi dysponuje inwestor. Sposób doboru jego poszczególnych..  »
 
Wszystkie newsy ...
 
Kalkulator kredytowy hipoteczny
Oblicz realny koszt kredytu hipotecznego.
www.kalkulatorhipoteczny.pl
 
Forum kredytowe
Specjalistyczne forum dyskusyjne o kredytach i pożyczkach.
www.forum-kredytowe.pl
 
Kredyt hipoteczny
Opinie o doradcach kredytowych i bankach
www.hipoteczny-kredyt.info
 
Kursy walut
Aktualne kursy walut NBP, przelicznik walut, Forex
www.ekursywalut.pl
 
Wirtualne biuro
Chcesz mieć własne biuro za minimalne pieniądze? Sprawdź naszą ofertę!
www.cubecentre.com

Strona główna » Jak sfinansować wyjazd na wakacje

 
 

Jak sfinansować wyjazd na wakacje egzotyczne?


Podczas wakacji wielu z nas zastanawia się, jak sfinansować swoje wydatki. Chodzi przecież o koszt przejazdu czy przelotu, zakwaterowania, wyżywienia i zabawy na miejscu. Przeważnie nie jest to kwota mała i nie każdy może pozwolić sobie na jednorazowy wydatek rzędu kilkuset czy nawet kilku tysięcy złotych. Co więc zrobić, by szalony wyjazd na wakacje nie zrujnował naszego budżetu domowego? Poniżej znajdziecie trzy ciekawe rozwiązania, które być może wam pomogą.

 

Oszczędności
Najlepszym chyba rozwiązaniem, które pozwala nam na spokojne spędzenie urlopu w wymarzonym miejscu są oszczędności. Oczywiście nie każdy z nas je posiada, jednak są one idealne by wakacje spędzić w oczekiwany sposób. Planując wyjazd warto już kilka miesięcy wcześniej zacząć odkładać co najmniej kilkadziesiąt złotych każdego miesiąca. Już po niedługim czasie zbierze nam się konkretna suma pieniędzy dzięki czemu na wakacje wyjedziemy nie obciążając tak bardzo naszego miesięcznego budżetu domowego. Niestety nie każdy ma tyle samozaparcia by oszczędności gromadzić już na kilka miesięcy wstecz, jednak przygotowanie się do tego jest warte swojej ceny. Dzięki temu nie będziemy musieli korzystać z dodatkowych źródeł finansowania a po powrocie nasze finanse nie będą zrujnowane. Jeśli jednak nie posiadamy oszczędności możemy spróbować postarać się o kredyt na wakacje.

 

 

Kredyt w banku
Jednym z najpowszechniejszych rozwiązań w przypadku braku oszczędności jest skierowanie swoich kroków do jednego z banków. Posiadają one bardzo bogatą ofertę rozmaitych produktów w tym również i kredyt na wakacje. Jeśli posiadamy udokumentowane zarobki to pracownik banku bardzo szybko obliczy naszą zdolność kredytową i pieniądze na wakacje będziemy w stanie otrzymać nawet w kilkanaście minut. Wszystko zależy oczywiście od aktualnej oferty banku. Należy jednak pamiętać, że nie każdy z nas otrzyma w banku kredyt. Jeśli nie mamy zdolności kredytowej lub kiedyś spłacaliśmy swoje zobowiązania z dużym opóźnieniem to bank może nam odmówić i kredyt nie stanie się rozwiązaniem naszych potrzeb finansowych. Wtedy trzeba szukać jeszcze innego rozwiązania.

 

Pożyczki pozabankowe
Nie każdy z nas ma wystarczające oszczędności, by pozwolić sobie na wymarzony wyjazd na wakacje. Nie każdy posiada również zdolność kredytową pozwalającą na zaciągnięcie zobowiązania w banku. Co zrobić gdy kredyt nie jest dla nas dostępny? Można spróbować pożyczyć pieniądze w pozabankowych firmach pożyczkowych. Z reguły oferują one pożyczki gotówkowe na okres kilku miesięcy lub nawet roku w kwocie kilku tysięcy złotych. W całości pozwoli nam ona na sfinansowanie wymarzonego wyjazdu niezależnie od tego, czy chcemy spędzić wakacje nad morzem czy w górach. Z reguły wymagania dla pożyczkodawców są minimalne: dowód osobisty, aktualne zaświadczenie o zarobkach. Trzeba też posiadać rachunek w banku i telefon komórkowy. Trzeba jednak pamiętać, że pożyczki pozabankowe nie są najtańszym rozwiązaniem i nie zawsze opłacalne jest wzięcie jej tylko po to, by pojechać na wakacje. Zanim się na to zdecydujemy koniecznie powinniśmy dogłębnie przemyśleć temat.

 

Sprawdź: www.wycieczki-egzotyczne.pl

Warning: include_once(../prolink.php): failed to open stream: No such file or directory in /domains/kalkulator-kredytowy.biz.pl/public_html/include/prefooter.php on line 1

Warning: include_once(): Failed opening '../prolink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php/php55/share/pear:/usr/local/share/pear') in /domains/kalkulator-kredytowy.biz.pl/public_html/include/prefooter.php on line 1

Fatal error: Call to undefined function prolink_getLinks() in /domains/kalkulator-kredytowy.biz.pl/public_html/include/prefooter.php on line 2